از زمانی که سبک سازی ساختمان ها از اولویت های مهندسین و انبوه سازان قرار گرفت، تلاش روز افزون در جهت تولید پانل های خارجی عرصه رقابت را به کوچک ترین ذرات تشکیل دهنده این محصولات رسانده است. بوردکس ماحصل همین تلاش هاست.

تا چندی پیش به نظر می رسید که شعاع رقابت در بین تولید کنندگان به حداقل رسیده است و رقابت در این حوزه روزهای پایانی خودرا سپری می کند. اما یک ایده جدید فصل جدیدی را در صنعت ساختمان آغاز کرد.

مزایای بوردکس

Boardex با ترکیب هسته ای گچ یونیزه، سیلیکون، الیاف پشم شیشه و مواد آنتی باکتریال همراه با دو لایه محافظ بیرونی نارنجی رنگ از جنس فایبرگلاس با ویژگی های منحصر به فرد از تمامی رقبای پیشین خود با اختلاف بسیار پیشی گرفته است.

از جمله برتری های بوردکس نسبت به سایر پانل ها، سبکی و مقاومت در برابر آب می باشد.  این پانل ها همچنین مقاوم به تغییر شکل ، پوسیدگی، از هم رفتگی و دیگر اثرات مخربی است که می تواند در حین انبار داری اتفاق بیفتد. Boardex واقعی همچنین تا 12 ماه در مجاورت با تغییرات آب و هوایی در دیوارهای بیرونی رنگ و کیفیت خود را از دست نمی دهد.

نیک سازه اولین وارد کننده رسمی پانل بوردکس Boardex و محصولات جانبی آن به صورت مستقیم از کشورترکیه می باشد. گروه نیک سازه این محصولات را به صورت اورجینال و 100 درصد تضمینی و با مناسب ترین قیمت در اختیار مصرف کنندگان در سراسر کشور قرار می دهد. در ضمن پشتیبانی از محصولات و اجرای دقیق و فنی این محصول با حضور کارشناسان این پانل، تضمینی برای پروژه های در حال اجرای طرف قرارداد می باشد.

09208202217 پژمان

09207201843